USA pharmacy on line | Cheap US pharmacy | Лекарства с доставкой в США и Канаду | Лекарства on line купить

APTEKADOMA

Ближайшая к Вам Аптека

×
 x 

Корзина пуста
 Корзина пуста
Нет заданного изображения

Диалипон капс. 300мг N30

Производитель: Фармак Диалипон капс. 300мг N30

$24.31
Описание Диалипон капс. 300мг N30 Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назви:
thioctic acid, 5-(1,2-дитіолан-3-іл) валеріанова кислота,
основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули, корпус і кришечка капсули кольору слонової кістки, вміст капсули – порошкоподібна гранульована суміш жовтого кольору,
склад: 1 капсула містить 300 мг a-ліпоєвої кислоти,
допоміжні речовини: лактози моногідрат, мікрокристалічна целюлоза 101, гідроксипропілметилцелюлоза, аеросил, магнію стеарат.

Форма випуску
Капсули по 300 мг a-ліпоєвої кислоти.

Фармакологічна група
Засоби, що впливають на травну систему та метаболічні процеси. Код АТС А16А Х01.

Фармакологічні властивості
Фармакодинаміка. a-ліпоєва кислота синтезується в організмі і виступає як коензим в окислювальному декарбоксилюванні a-кетокислот, відіграє важливу роль в енергетичному обміні клітини. В амідній формі (ліпоамід) є есенціальним кофактором мультиензимних комплексів, що каталізують декарбоксилювання a-кетокислот циклу Кребса. a-ліпоєвій кислоті притаманні антитоксичні та антиоксидантні властивості, вона також здатна відновлювати інші антиоксиданти, зокрема при цукровому діабеті. У хворих на діабет a-ліпоєва кислота знижує резистентність до інсуліну та гальмує розвиток периферичної нейропатії. Сприяє зниженню вмісту глюкози у крові та накопиченню глікогену у печінці. a-ліпоєва кислота впливає на обмін холестерину, бере участь у регулюванні ліпідного та вуглеводного обміну, поліпшує функцію печінки (внаслідок гепатопротекторної, антиоксидантної, дезінтоксикаційної дії).

Фармакокінетика
При пероральному прийомі a-ліпоєва кислота швидко і майже повністю абсорбується з шлунково-кишкового тракту, метаболізується в основному в печінці шляхом окислювання бічних ланцюгів і кон’югації. Препарат виводиться через нирки (93–97 %), головним чином у формі метаболітів. Період напіввиведення – 10–20 хв.

Показання для застосування
Комплексна терапія діабетичних полінейропатій, захворювань печінки (гепатити, цироз), отруєнь солями важких металів, грибами, хронічних інтоксикацій.

Спосіб застосування та дози
Препарат застосовують перорально у дозах 300–600 мг 1 раз на добу. Препарат приймають не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю рідини, під час або після їди. У випадках тяжких порушень чутливості, пов’язаних з діабетичною полінейропатією, лікування бажано починати з парентерального введення a-ліпоєвої кислоти (Діаліпон розчин для ін‘єкцій) протягом 2–4 тижнів. Надалі слід продовжити пероральний прийом препарату у дозі 300–600 мг на добу. Тривалість прийому препарату визначає лікар.

Побічна дія
Можливі алергічні реакції (шкірний свербіж, еритема, кропив’янка), гіпоглікемія (внаслідок поліпшення утилізації глюкози). В окремих випадках – диспептичні явища (печія, помірні болі в животі), які минають, якщо приймати препарат під час або після їди.

Протипоказання
Гіперчутливість до компонентів препарату, дитячий вік. Оскільки немає достатнього клінічного досвіду застосування препарату при вагітності та лактації, не рекомендується його призначення в періоди вагітності та годування груддю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами
Можливе посилення гіпоглікемічного ефекту при прийомі інсуліну чи пероральних цукрознижувальних засобів.

Передозування
При передозуванні можливі нудота, блювання, головний біль. При передозуванні чи підозрі на тяжку побічну дію необхідно негайно припинити застосування препарату. Лікування – симптоматичне.

Особливості застосування
При лікуванні хворих на цукровий діабет необхідний частий контроль рівня глюкози в крові. В окремих випадках необхідно скоригувати дози цукрознижувальних засобів для запобігання гіпоглікемії. Пацієнтам, які приймають препарати a-ліпоєвої кислоти, слід утриматись від вживання алкоголю, через те що він знижує терапевтичну активність препарату.

Умови та термін зберігання
Хранить в сухом, защищенном от света и недоступном для детей месте при температуре не выше 25°С. Срок годности – 2 года.

Умови відпуску
По рецепту.

Упаковка
По 10 капсул в контурной ячейковой упаковке. По 3 контурных ячейковых упаковок в пачке.