USA pharmacy on line | Cheap US pharmacy | Лекарства с доставкой в США и Канаду | Лекарства on line купить

APTEKADOMA

Ближайшая к Вам Аптека

×
 x 

Корзина пуста
 Корзина пуста
Нет заданного изображения

Денебол гель 30 г N 1

Производитель: Мили херскере Денебол гель 30 г N 1

$14.40
Описание

ДЕНЕБОЛ (DENEBOL)

Загальна характеристика:
основні фізико-хімічні властивості: світло-зелені, круглі, двоопуклі таблетки з тисненням “50”, або “25” з одного боку,

Cклад: 1 таблетка містить 25 мг або 50 мг рофекоксибу. допоміжні речовини: кукурудзяний крохмаль, бетациклодексфрин, мікрокристалічна целюлоза, повідон, натрію метилгідроксібензоат, натрію пропілгідроксібензоат, магнію стеарат, очищений тальк, кремнію діоксид колоїдний, кольоровий тартразин, брильянтовий блакитний та натрію крохмальгліколят, крохмаль сухий.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Нестероїдні протизапальні і протиревматичні засоби. Коксиби. Код ATС М 01 А Н01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Нестероїдний протизапальний препарат — високоселективний інгібітор циклооксигенази-2 . Він має знеболювальні, жарознижувальні, протизапальні властивості. ЦОГ 2 активується у відповідь на запальний процес. Це призводить до синтезу і накопиченню медіаторів запалення, зокрема простагландина Е2, що викликає запалення, набряк та біль. Протизапальна дія рофекоксибу здійснюється за рахунок пригнічення синтезу простагландинів шляхом інгібування ЦОГ-2.
У терапевтичних концентраціях препарат не пригнічує циклооксигеназу-1 (ЦОГ 1). Таким чином він не здійснює вплив на простагландини, які синтезуються за рахунок активації ЦОГ –1 і внаслідок цього не перешкоджає нормальним фізіологічним процесам, пов’ язаним з ЦОГ –1 в тканинах, особливо в шлунку, кишковому тракті та тромбоцитах.
Фармакокінетика. Всмоктування. При прийманні добре всмоктується, біодоступність рофекоксибу в середньому становить 93%. При щоденному прийманні препарату 1 раз на добу в дозі 25 мг максимальна концентрація (Сmax) у плазмі дорослих досягає приблизно через 2 год. і дорівнює 0,305 мкг/мл.

Розподіл. Приблизно 85% рофекоксибу зв’язується в організмі з білками плазми крові при концентрації 0,05 – 25 мкг/мл.

Метаболізм. Рофекоксиб метаболізується у печінці. Основні метаболіти не мають властивості інгібувати ЦОГ-2.

Виведення. 72% препарату виводиться з сечею у вигляді метаболітів, 14% -з фекаліями. Плазмений кліренс при прийманні препарату у дозі 25 мг 1 раз на добу дорівнює приблизно 120 мл/хв.

Фармакокінетика в особливих клінічних випадках. Фармакокінетіка рофекоксибу у пацієнтів похилого віку (65 років і старше) не відрізняється від фармакокінетики у молодих пацієнтів.

Показання для застосування.
Рофекоксиб призначається при: гострому та хронічному остеоартриті, ревматоїдному артриті, больовому синдромі різного генезу – періартриті, бурситі, тендиніті, тромбофлебіті, травмах опорно–рухового апарату, остеохондрозі, невралгії, люмбаго.

Спосіб застосування та дози.
При лікуванні больового синдрому та первинної дисменореї рекомендована доза рофекоксибу – 50 мг один раз на добу, наступні дози – 25 мг чи 50 мг один раз на добу при необхідності. Максимальна добова доза – 50 мг.

Остеоартрит
Рекомендована початкова доза рофекоксибу – 12.5 мг один раз на день, яка може бути збільшена до 25 мг один раз на добу, що є максимальною рекомендованою денною дозою. Рофекоксіб застосовується незалежно від приймання їжі.

Побічна дія.
З боку ЦНС: сонливість, ослаблення швидкості мислення, запаморочення. З боку шлунко-кишкового тракту: 2% - печія, диспепсія, дискомфорт в епігастральній ділянці, нудота, рідко - афтозний стоматит, 1% - збільшення активності АЛТ, АСТ. З боку сердцево-судинної системи: 2% - артеріальна гіпертензія, застойна серцева недостатність. Алергічні реакції: ангіоневротичний набряк, свербіж, висипання, кропив’янка. Інше: 2% - набряк нижніх кінцівок.

Протипоказання. Рофекоксиб протипоказаний пацієнтам з підвищеною чутливістю до рофекоксибу чи його компонентів, інших НПЗС, вагітність, годування груддю. Рофекоксиб не повинен застосовуватися пацієнтами, хворими на астму. Протипоказаний дітям до 12 років.

Передозування. Не було виявлено передозування при проведенні клінічних досліджень. Призначення дози один раз на добу рофекоксибу 1000 мг здоровим учасникам дослідження та багаторазові дози 250 мг добу протягом 14 днів не виявили серйозної токсичності. У разі передозування необхідно застосовувати загально визнані заходи підтримки – промивання шлунку, клінічний контроль та підтримуюче лікування.

Особливості застосування. Рофекоксиб вважається безпечним при застосуванні терапевтичних доз протягом 6 – 12 місяців. Рофекоксиб не повинен призначатися пацієнтам з алергічними реакціями на ацетилсаліцилову кіслоту в анамнезі. Дуже обережно призначається пацієнтам, які страждали на виразку чи шлунково-кишкову кровотечу. Рофекоксиб не застосовується пацієнтами, які лікуються ацетилсаліциловою кислотою.

У пацієнтів з підвищеним ризиком порушення ниркової перфузії використання рофекоксибу, який інгібує синтез простагландинів, може призвести до зменшення ниркового кровотоку і погіршення функції нирок. Найбільша імовірність такої дії спостерігається у пацієнтів з наявністю в анамнезі тяжких порушень функції нирок, некомпенсованої серцевої недостатності, цирозу печінки. У цієї категорії пацієнтів протягом всього курсу лікування необхідно контролювати функцію нирок. У пацієнтів зі значною дегідратацією до початку терапії рекомендовано проведення регідратації. Ризик розвитку перфорацій, виразок і кровотеч у верхніх відділах ШКТ підвищується у пацієнтів старше 65 років. Препарат може маскувати гарячку, яка є проявом інфекції, що необхідно брати до уваги при призначенні рофекоксибу пацієнтам, які вживають його при інфекційних захворюваннях. При комбінованій терапії з антикоагулянтами необхідно контролювати протромбіновий час. Не вживається як засіб профілактики серцево-судинних захворювань.

Вагітність і лактація.
На останніх термінах вагітності (ІІІ триместр) не треба вживати рофекоксиб, як і іншіх препаратів, інгібуючих синтез простагландинів, тому що він може спричинити передчасне закриття артеріального протоку у плода.

У І та ІІ триместрах вагітності рофекоксиб призначають, коли очікувана користь терапії для матері перевищує потенційний ризик для плода. При необхідності вживання препарату в період лактації годування груддю рекомендовано припинити. Особи під час керування транспортними засобами не повинні застосовувати препарат.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.
Підвищує концентрацію метотрексату в плазмі крові на 23%. Знижує ефективність гіпотензивної терапії інгібіторами АПФ. При одночасному застосуванні з антикоагулянтами можливо підвищення протромбінового часу. Рифампіцин, рифаміцин знижують концентрацію рофекоксибу у плазмі крові на 50%. Не має значної клінічної дії на фармакокінетику преднізолону, гормональних контрацептивів для приймання внутрішньо (етиніл естрадіол, норетиндрол), дигоксіну, антацидів, циметидину, кетоконазолу.

Умови та термін зберігання.
Зберігати при кімнатній температурі (15-25°С) у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Термін придатності – 3 роки.

Умови відпуску. За рецептом.

Упаковка. По 10 таблеток у блістері які розташовують у картонну коробку.

Виробник. Мілі Хелскере Приват Лімітед, Індія
Заявник. Мілі Хелскере Лімітед, Великобританія.
Адреса.
Хай Пойнт
Томас Стріт
Тонтон
Сомерсет ТА2 6НВ

Директор Державного фармакологічного
центру МОЗ України,
академік АМН України О.В. Стефанов